MENU

PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

PRATİK LİNKLER

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 51758

  HAKKIMIZDA

Hakkımızda
 
            İlke Denetim ve YMM Ltd. Şti.  2001 yılında Yeminli Mali Müşavir Mehmet Tekin tarafından kurulmuş olup, 45 yıllık tecrübesini uzman kadrosu ile birleştirerek;  vergi ve denetim işlemleri,  tasdik işlemleri, KDV İade ve mahsup işlemleri, mali ve yönetim danışmanlığı ve mali hukuk hizmetleri gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. 
 
            Bünyesinde bulundurduğu  Mali Hukuk Uzmanları ile, tüm hukuki işlemlerde şirketlere ve kuruluşlara bilgi vermekte olup, Yeni Türk Ticaret Kanunu Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Bankacılık Hukuku, E Ticaret Hukuku, Ticaret Hukuku ve Mali Hukuk ile ilgili tüm sözleşmeleri düzenlemekte, brifingler vererek raporlar hazırlamakta, şirketleri temsil etme devir alma, birleşme, ortaklık ve tasfiye işlemlerini yapmakta, hukuki düzenlemeleri sunmak ile ilgili hizmetleri vermektedir.
 
Müşteri odaklı ve yüksek kalitede hizmet verme amacını taşıyan şirketimiz, her geçen gün müşterini portföyünü genişletmektedir. 
 
Ülkemizdeki gelişmeleri izleyen birikimli ve dinamik kadrosu ile hizmet kalitesini daha da artırmak için çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
HUKUK BİRİMİMİZ
MALİ HUKUK BİRİMİMİZE Mali Hukuk Uzmanlarımız ve hukuk danışmanlarımızla bilgi, tecrübe ve uzman kadronun bir arada çalışması sonucu hukuki sorunlar ekip halinde çözüme kavuşturulur. Tüm vergi Kanunları ve harçlar ve sözleşmeler ile ilgili çalışmalar yaparak , çıkabilecek ihtilafların gerek uzlaşma komisyonları gerekse yargı makamları önünde çözüme kavuşturur. tüm hukuki işlemlerde şirketlere ve kuruluşlara bilgi vermekte olup, Yeni Türk Ticaret Kanunu Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Bankacılık Hukuku, E Ticaret Hukuku, Ticaret Hukuku ve Mali Hukuk ile ilgili tüm sözleşmeleri düzenlemekte olup, brifingler vererek raporlar hazırlamak, şirketleri temsil etmek devir alma, birleşme, ortaklık ve tasfiye işlemlerini yapmak, hukuki düzenlemeleri sunmak ile ilgili hizmetleri vermektedir.

 

Hizmet kalitemizi daha da arttırmak ve müşterilerimize ekip halinde sürekli temas halinde olarak ; kaliteli, doğru ve güvenilir bir hizmet sunabilmek adına yeni hukuk birimimiz de hizmet vermeye başlamıştır.